Hakkımızda

Hakkımızda

Sizleri Önemsiyoruz

Diş Hekimi Taylan Korkmaz 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden başarıyla mezun olmuştur. 2004 yılından itibaren de İzmir Karşıyaka'daki muayenehanesinde faaliyet göstermektedir.

Düzenli olarak gerçekleşen kongre ve seminerlerde yer alarak, sürekli gelişen dental alanında yeni teknik malzemeleri muayenehanesinde başarı ile uygulamaktadır.

Yorumlar

Kerem Karpuz

Doktor Bey gerçekten işinin ehli diyebilirim. iğne yaptığını anlamıyorsunuz bile, Bütün diş tedavi yöntemlerinde yumuşak ve sabırla çalışıyor, Aynı zamanda diğer doktor tarifelerine göre uygun fiyatlı diyebilirim. Teşekkürler Taylan Korkmaz.

Ali Berk

Taylan Bey'in bende bıraktığı izlenim: Hasta öncelikli, işine hâkim bir diş hekimi.

Ali Ayna

Bilgi deneyim ve tecrübesi fevkalade mükemmel diş hastanelerinden defalarca kaçan ben Gönül rahatlığıyla gidiyorum fiyatları da çok uygun dişlerim çok kötü durumdaydı şimdi ise mükemmel dişlere sahibim şiddetle öneririm

Cumhur Aycaner

Ailemizin diş hekimi. Düzenli olarak 2 çocuğumuzla ailecek kendisine kontrole gidiyoruz. Her seferinde özenli bir şekilde muayenemizi ve gerekliyse tedavimizi gerçekleştirmektedir. 15 yıl önce yaptığı dolgu hala duruyor. Herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum ve her seferinde çok iyi geri dönüşler almaktayım. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.

Fırat Beyazıt

Çocukluğumdan beri diş doktorları 2. evim oldu diyebilirim, Bir çok diş doktoru değiştirdim .Son 10 yıldan beri Taylan bey'e gidiyorum. yerinde doğru teşhisler koyuyor bu yüzden tedavi süresi uzamıyor çok memnunum. Teşekkürler

ANLAŞMALI KURUMLAR